מקום לאמנות / Artspace Tel Aviv

 

שעות פתיחה: ב'-ה' 11:00-18:00, שישי-שבת 10:00-14:00
כתובת: המרץ 6

וְלֵב נָמֵס וּפִיק בִּרְכַּיִם | תערוכה קבוצתית
 

בהשתתפות:

זהבה אדלסברג, מתן אורן, טובה אלדד, כרמלה אלדר,
אורה בריל, מיכל גבע, ברכה גיא, לילי פישר,
שחר קורנבליט, גלית ראוכוורגר, נועה תבורי.

אוצר: יאיר ברק

פתיחה: 8.07.21, יום חמישי, 20:00-22:00

נעילה: 31.07.21, יום שבת

RawArt

 
 
 

שעות פתיחה: יום ב' בתיאום מראש, ג' - ה' 12:00-18:00, ו' ו-ש' 11:00-14:00
כתובת: המרץ 3, קומה 3.

דוב הלר | נירים

אוצרת: מאיה במברגר

 

פתיחה: 22.07.21

נעילה: 28.08.21

 
 
 
 
 

עינגע / Inga

 
 
 
 

שעות פתיחה: ג'-ה' 11:00-18:00 ו' ו- ש' 11:00-14:00
כתובת: בר יוחאי 7

Learning to live in the present | Maya Perry


פתיחה: 22.07.21

נעילה: 4.09.21

 

אינדי גלריה שיתופית לצילום / Indie Gallery

 
 
 
 
 

שעות פתיחה: ג' - ה' 12:00-19:00, ו' ו-ש' 10:00-14:00
כתובת: צ'לנוב 42

תצלומים מכוננים | תערוכה קבוצתית

בהשתתפות: אורי גרשוני, אורית סימן-טוב, ורדי כהנא, יגאל פליקס, 
יגאל שם טוב, יוסף כהן, נועה צדקה, עדי נס, רונה יפמן, שרון בלבן.

 

אוצר: יגאל פליקס

פתיחה: שישי 16.7.21 בשעה 11:00

נעילה: שבת 24.7.21

דביר / Dvir

 
 
 
 
 
 
 

שעות פתיחה: ג' - ה' 11:00-18:00, ו' ו-ש' 10:00-13:00
כתובת: ראשית החכמה 14

 
 

Dreams are Like Water | נעמה צבר

17 ביולי עד ה-28 באוגוסט

 
 

P8

 
 

שעות פתיחה: ד' 16:00-22:00, ה' 18:00-22:00, ו'-ש' 10:00-14:00
כתובת: רחוב הפטיש 1

אביב אילם | תערוכה קבוצתית

 

בהשתתפות: שמעון אדף, נטלי אילון, אלי גור אריה, שלומי חגי, גבי קריכלי.

אוצר: אבשלום סולימן.

פתיחה: יום שישי , 9.7.21 בשעה 11:00
שיח גלריה: יום שישי 23.7 בשעה 12:00

נעילה: יום שבת, 7.8.21

Maya / מאיה

 
 

שעות פתיחה: ג׳ - ה׳ 12:00-18:00 ו׳ - ש׳ 11:00-15:00
כתובת: המרץ 2 קומה 2

גלריה מרכזית:
פאריטט |
ישי חוג׳סטה
אוצר: גלעד אפרת

גלריה צפונית:
בכחנליה |
שרה בנינגה

 

קיר אמנית: 
כל הזמן ובכל מקום |
רבקה לוי
אוצרת: ליאורה רוזין

 

פתיחה: 8.7, יום חמישי, בין השעות 20:00-22:00
נעילה: 31.7, שבת

 
 

הסלון המשותף של נירה טסלר

 
 
 
 

Wed-thu 11:00- 17:00 Fri-Sat 11:00-14:00
כתובת: המרץ 5, בניין 5, קומה 1

קפיצת ראש | מירי שטראוס - טללים

אוצר: חגית אונמני רובינשטיין 

פתיחה: 16.07.21 שישי 11:00-14:00

נעילה: 7.08.21

 
 
 

גלריה בנימין / Binyamin Gallery

 
 
 

שעות פתיחה: ד' 11:00-15:00, ה' 15:00-19:00, שישי-שבת 10:00-14:00
כתובת: המרץ 5, בנין 7, קומה 3

טעם תפוח | תערוכה קבוצתית

בהשתתפות: אורי וויינשטיין, עודד יונס, משי כהן, קרולינה להן.

אוצרת: נעם אלון.
 

פתיחה: 8.07.21 

נעילה: 31.07.21

BY5

 

שעות פתיחה: ג'-ד' 10:00-13:00, ה' 11:00-18:00, ו'-ש' 10:00-14:00
כתובת: בר יוחאי 5

 

 חדר משלך | נדיה גורנשטיין
 

אוצרת: חגית פלג רותם

פתיחה: 01.07.21
נעילה:
​ 31.07.21

 
 
 

ליטבק / Litvak Contemporary

 

שעות פתיחה: ג'-ד' 10:00-16:00, ה' 10:00-17:00, ו' - בתיאום מראש
כתובת: המפעל 3

Regroup | Group Exhibition

 

Artists: Tsibi Geva, Ofer Lellouche, Elad Kopler

Michele Bubacco, Maya Bloch
 

בית בנימני / Benyamini Ceramics Center

 
 
 
 
 

שעות פתיחה: ב' - ה' 11:00-19:00, ש' 11:00-14:00 ש' ו-א' 10:00-14:00
כתובת: רחוב העמל 17

 

ספל משלך | שירה סילברסטון
אוצרת: שלומית באומן

קריאת השכמה | דורי שכטל זנגר

אוצרת: טלי כהן גרבוז

שייסע | Scheiße | גיל יפמן
אוצרת: שלומית באומן

פתיחה: 10.06.21

נעילה: 25.07.21

רוזנפלד/ Rosenfeld

 
 
 
 
 
 

שעות פתיחה: ג’-ה’ 12:00-19:00, ו’ 11:00-14:00, ש' 11:00-13:00
כתובת: המפעל 1

SAFARI | שי דרור

 

פתיחה:​ 08.07.2021
נעילה: 21.08.2021

 
 
 
 
 
 
 

חנינא / Hanina

 
 
 
 
 

שעות פתיחה: ד' 11:00-19:00, ה' 15:00-19:00, ו' ו-ש' 11:00-15:00
כתובת: המרץ 5, בניין 5, קומה 1

היפרדות | תערוכה קבוצתית

בהשתתפות:
ליאת דניאלי, מיכל בלייר, ענבל מארי כהן, רותי הלביץ כהן, שיראל ספרא.

 

אוצרת: ענבל מארי כהן.

פתיחה: 17.06.21