תוכלו לבחור בין סיור 'טעימות' החושף את השפע היצירתי באזור לבין סיור המתמקד במפגש עם אמנים, ביקור בתערוכות נבחרות והסבר על אמנות הרחוב בשכונה. אנו מציעים לכם חוויה מהנה ומגבשת, לצד הרחבת הכלים להבנה והעמקה באמנות, תוך מפגש ישיר  ומעשיר עם העוסקים בתחום.

אתם מוזמנים להצטרף לסיור או להזמין סיור המותאם במיוחד בשבילכם. נתראה בקרוב!

dede_try.jpg

אזור קריית המלאכה נחשב כיום למרכז היצירתי של האמנות העכשווית בתל-אביב. הריכוז הנדיר של חללי הסטודיו והגלריות, לצד השפע של אמנות הרחוב והגרפיטי במתחם, מאפשרים מפגש מרתק עם העשייה האמנותית ועם העוסקים בשדה זה. הסיורים שלנו מתמחים באזור קרית המלאכה ומדריכי הסיורים הם אמנים ואוצרים הפועלים ויוצרים בתוך השכונה ובסביבתה המיידית.

בין הסטודיו

לגלריות

סיור אל עומק הסצנה החמה של האמנות בתל-אביב. היכרות עם שכונה ייחודית זו,מפגש עם אמנים ומעצבים בסטודיו הפרטי שלהם, ביקור בתערוכות נבחרות בגלריות בסביבה והיכרות עם עבודתם של אמני הרחוב הפעילים והמשפיעים ביותר ברחוב הישראלי, הפזורה בשפע כאן בשכונה.

סיורים לקבוצות מאורגנות

משך הסיור: כשלוש שעות

לתיאום: 03-6725124

מה בין גרפיטי

לאמנות במרחב      הציבורי

סמטאות וקירות קרית המלאכה מהווים כיום 'מעבדת ניסוי' לאמני הרחוב בארץ.  בסיור זה נתמקד באמנות הרחוב והגרפיטי ונחשף למגמות וליצירות ה'חמות' האחרונות. 

נדבר על מה שבין אמנות ממוסדת לאמנות שוליים, בין המקומי לגלובלי, נלמד על הטכניקות השונות בהם היוצרים פועלים.

נתחיל בתצפית מאחד הגגות בשכונה ונמשיך בסיור באזור.

סיורים לקבוצות מאורגנות

משך הסיור: כשעתיים

לתיאום: 03-6725124

 

הצטרף לסיור

  

סיור 'טעימות' בו נחשף למגוון הרחב של היצירתיות באזור ייחודי זה: גלריות, סטודיואים של אמנים, אמנות רחוב וגרפיטי, מעצבים ועוד... 

ימי רביעי ב-11:00

מחיר הסיור: 80 ש״ח 

משך הסיור: כשעתיים

             

ימי שבת ב-11:00

מחיר הסיור: כפי יכולתך (מחיר מומלץ 50 ש״ח)

משך הסיור: כשעה וחצי

 

הסיורים מותנים ברישום מוקדם ובמספר המשתתפים