#GalleryWeekend 2/7 סיור לילה בקרית המלאכה

20:30- 10:00

01/07/2020

במסגרת ה-Gallery Weekend ׳מקום לאמנות׳ מוציאה סיור לילי פתוח לקהל הרחב בקריית המלאכה.
שכונת קרית המלאכה נבנתה בשנות ה50, והפכה בשנים האחרונות ללב הסצנה האומנותית בישראל.
בסיור נבקר במבחר גלריות: מסחריות, שיתופיות וקהילתיות, נקבל תמונה רחבה של המגוון האמנותי בסצינה התל אביבית. נגלה אמנים צעירים בתחילת דרכם לצד אמנים מבוססים וותיקים, נחקור לעומק ובפריסה רחבה מה מעסיק אמנים ישראלים כיום.את כל הסיורים שלנו עורכים אמנים עכשיווים ואוצרים שעובדים בתחום האמנות במסירות יום-יום.

עמותת מקום לאמנות גאה להיות בית ל75 אמנים מכל סוגי האמנויות. תהליך היצירה של אמן בסטודיו הוא נפלא ועצמאי אך לעיתים חוויה מבודדת. אנו מקיימים חלל שמציע בית, קהילה, חשיפה, ייצוג ונראות לאמנים שעומלים יום יום בסטודיו בקריית המלאכה.

הסיור מתחיל ״מקום לאמנות״, שביל המרץ 6 תל אביב.
מחיר:80
תשלום עבור הסיור ניתן לבצע מראש.
יש לאשר הגעה דרך מילוי הטופס:
https://forms.gle/8S21dqN8fiQPYA3n7
אני ממליצים לאשר הגעה כדי לקבל עוד אינפורמציה ולהבטיח את מקומכם.

Тур по галереям и студиям художников в южном Тель-Авиве 3/7

10:30 - 13:30

02/07/2020

Промышленный район Кирьят-а-Мелаха на юге Тель-Авива за последние годы стал сердцем тель-авивской арт-сцены. Здесь снимают студии и работают около 300 художников, фотографов и дизайнеров. Кирьят-а-Мелаха - это также арт-кластер, в котором плотно сконцентрированы коммерческие художественные галереи, общественные арт-пространства и уличные граффити.

В пятницу, 3 июля, в 10:30 на экскурсии на русском языке с искусствоведом Alexandra Levina вы посетите новые выставки в социальной арт-галерее Makom Le Omanut (Artspace Tel-Aviv), побываете в гостях в просторной студии художницы Ротем Решеф и в студии художницы-керамистки Марты Ригер, которые расскажут и покажут, как создаются их работы. Мы также посмотрим персональную выставку Ольги Кундиной в галерее Rosenfeld и обсудим уличные граффити, которыми особенно богат район Кирьят-а-Мелаха.

Длительность экскурсии — 2 часа.

Стоимость экскурсии – 80 шекелей. Оплата наличными или кредитной картой перед началом экскурсии в галерее Artspace Tel-Aviv.

УЧАСТИЕ В ЭКСКУРСИИ ТОЛЬКО ПО ПРЕДВАРИТЕЛЬНОЙ ЗАПИСИ ПО ССЫЛКЕ
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfh9_ExhanfXFvd04qMFJwNhp0fDqQR0QG7JzkkSyKbMuFPfA/viewform
Количество мест ограничено!

Экскурсию веду я - Александра Левина - искусствовед и профессиональный арт-экскурсовод. 054-5389087, levi.lex.1986@gmail.com

Подробнее обо мне тут: http://artwithalexandra.com/

Место встречи: галерея Makom Le'Omanut, Shvil ha-Merets Street, Tel Aviv
Точное место встречи вышлю по электронной почте за пару дней до экскурсии первым 20 записавшимся.

#GalleryWeekend סיור גלריות וביקורי סטודיו 3/7

11:00 - 13:00

02/07/2020

סיור גלריות וביקורי סטודיו

קריית המלאכה, איזור שנבנה בשנות ה50, התמלא לאט לאט בנוכחותם של אמנים ובהתאם, גלריות עכשיויות פתחו את דלתן באיזור. נבקר במבחר גלריות עדכניות, מכמה מינים: מסחריות, שיתופיות וקהילתיות, כך נקבל תמונה רחבה של המגוון האמנותי בסצינה התל אביבית. נגלה אמנים צעירים בתחילת דרכם לצד אמנים מבוססים וותיקים, נחקור לעומק ובפריסה רחבה מה מעסיק אמנים ישראלים כיום. נראה שפע של צבעים, טכניקות וגישות לעשיית אמנות, כולל ציור, פיסול ווידאו. את כל הסיורים שלנו עורכים אמנים עכשיווים ואוצרים עכשיוויים, שעובדים בתחום האמנות במסירות יום-יום.

Art gallery tour

Kiryat Hamelacha, which was built in the 50s as an industrial complex for artisan workshops such as wood and metal, is now home to artist studios and 10 art galleries showcasing the best from the Israeli contemporary art scene. We will visit different types of galleries, including commercial galleries, community and artist-run spaces, and be exposed to a common thread of questioning that emerges in artists’ practices who are working and living in Tel Aviv. We will see the cutting edge and colorful works in diverse mediums, from painting to sculpture and video.

סיור גלריות שישי 10/7

11:00-13:00

09/07/2020

סיור גלריות

קריית המלאכה, איזור שנבנה בשנות ה50, התמלא לאט לאט בנוכחותם של אמנים ובהתאם, גלריות עכשיויות פתחו את דלתן באיזור. נבקר במבחר גלריות עדכניות, מכמה מינים: מסחריות, שיתופיות וקהילתיות, כך נקבל תמונה רחבה של המגוון האמנותי בסצינה התל אביבית. נגלה אמנים צעירים בתחילת דרכם לצד אמנים מבוססים וותיקים, נחקור לעומק ובפריסה רחבה מה מעסיק אמנים ישראלים כיום. נראה שפע של צבעים, טכניקות וגישות לעשיית אמנות, כולל ציור, פיסול ווידאו. את כל הסיורים שלנו עורכים אמנים עכשיווים ואוצרים עכשיוויים, שעובדים בתחום האמנות במסירות יום-יום.

סיור בין הסטודיו לגלריות 15/7

11:00 - 13:00

14/07/2020

מקום לאמנות גאה להיות בית ל75 אמנים. אנו מקיימים קהילה ונראות לחלק גדול מהאמנים שעומלים יום יום בסטודיו שלהם בקריית המלאכה (כיום מדובר על ריכוז של מעל 300 אמנים שעובדים בשכונה). בסיור סטודיוים, נבקר אמנים בחללי העבודה האינטימיים שלהם, נראה את החומרים שהם עובדים איתם, עבודות שלהם, ״חם מהתנור״, את מקורות השראתם, ונשמע על התהליך שהם עוברים. תהיה לנו הזדמנות לשאול אותם שאלות ולקבל מבט מבפנים על סצינת האמנות הלוהטת של תל אביב. את כל הסיורים שלנו עורכים אמנים עכשיווים ואוצרים שעובדים בתחום האמנות במסירות יום-יום.

פתיחת התערוכה ׳רכבנו על אטלס 16/7

20:00-23:00

15/07/2020

תערוכה זוגית חדשה ליעל עצמוני וגורית מגן שמחליטות אחרי עשור של הכרות ושיתופי פעולה ליצור ביחד סירות. האחת יוצרת גוף של סירה ומעבירה לשנייה, שמוסיפה לה מפרש; ולהפך. כל סירה מורכבת משתי יחידות של שתי יוצרות. ביחד הן הופכות לאחת, עד שלא ברורה נקודת המוצא של כל עבודה, וגם לא היכן נגמר המהלך של האחת ומתחיל זה של האחרת.

זהו יופי פגום ושלם המתרחק מהמכונה אל חוכמת הידיים. עצמוני ומגן לוקחות את החומר עד לקצה, נאמנות לכנות של החומר ולחיוניות שלו. הן מייצרות אסתטיקה שתובעת מהצופים לשאול את עצמם האם עליהם להבין או להרגיש, ובאותה נשימה מפצירות בהם להתמסר, בשעה שמסביבם הרים שטים, והסירות נעות במרחבים אין־סוף.

Please reload

Shvil Hamerets 6, Tel Aviv

Mon - Thu 11:00 - 18:00

Fri-Sat 10:00 - 14:00

  • Instagram
  • Facebook Social Icon

שביל המרץ 6, תל אביב 

ב'-ה' 18:00 - 11:00

שישי שבת 14:00 - 10:00