Children's Hill - Homage / גבעת הילדים - מחוות

21.12.15 - 9.1.16

Tami Suez

תמי סואץ

 

curator: Irit LEvin

אוצרת: אירית לוין

Spuren / Traces / עקבות

15.11.15 - 12.12.15

דניאל צ'צ'יק ולואיזה שרודר

 Daniel Tchetchik and Luise Schroder


אוצרים: אניה לוקנקמפר וניר הרמט

 Curators: Anja Luckenkemper and Nir Harmat

 

מפיקה: שני רוזאנס / Producer: Shani Rozanes

 

Legacy

15.11.15 - 12.12.15

Yonatan Ullman / יונתן אולמן

solo show / תערוכת יחיד

 

Artists Wall 9 X קיר אמן

2.11.15 - 14.11.15

אליקו נר גאון, ברכה גיא, גיל דסיאנו ביטון, דפנה שרתיאל, טל זנזורי, מיה וכטל, שלומית גולדפינגר, תמר לדרברג, תרצה אולמן

 

Eliko Ner Gaon, Bracha Guy, Gil Desiano Biton, Dafna Sartiel, Tal Zanzuri, Maya Wachtel, Shlomit Goldfinder, Tamar Lederberg, Thirtsa Ullmann

 

curator: Dalia Danon / אוצרת: דליה דנון

Ensamble in Five Voices / קאמרית בחמישה קולות

5.10.15 - 31.10.15

אורית יודקוביץ', ג'ניפר בלוך, יעלי גבריאלי, לילי שר, שמחה שירמן

 

Orith Youdkovich, Jennifer Bloch, Yaeli Gabriely, Lili Sher, Simcha Shirman

 

אוצר: שמחה שירמן

curator: Simcha Shirman 

SUMMERTIME

31.8.15 - 3.10.15

'תערוכה קבוצתית של כל אמני 'מקום לאמנות  

 

Group show presenting works by all Artspace Tel Aviv's artist members

Heart. Object / חפץ. לב

3.8.15 - 29.8.15

דניאל פלדהקר / אנה פרומצנקו

 

Daniele Feldhacker & Anna Fromchenko

 

curator: Sari Golan / אוצרת: שרי גולן

 

1759

3.8.15 - 29.8.15

איילת ריזה

 

Ayelet Riza

 

curator: Nir Harmat / אוצר: ניר הרמט

Vunerability // פגיעות

6.7.15 - 1.8.15

רחל ארז, שרון ברקת, אורי גרשוני, עודד הירש, שגית זלוף-נמיר,

ראובן קופרמן, מיכה קירשנר | חנה שביב | שמחה שירמן

 

Rachel Erez, Sharon Barkat, Uri Gershuni, Oded Hirsch, Sagit Zluf-Namir,

Reuven Kuperman, Micha Kirshner, Hana Shaviv, Simcha Shirman

 

Curator: Micha Kirshner/ אוצר: מיכה קירשנר

The Nut-Case & The Victim

6.7.15 - 1.8.15

 

גרי גולדשטיין ודן אלון

 

Gary Goldstein & Dan Allon 

 

curator: Dr. Guy Morag / אוצר: דר. גיא מורג

Artists Walls 9 X קירות אמן

22.6.15 - 4.7.15

אורנה בלחרסקי, אורנית שירזי, איה חוברס, דליה זרחיה, יעל פז,

ליאורה קנטרביץ, נואה הראל-שושני, נינו הרמן, עופרי מרום

 

Orna Blacharski, Oranit Shirazi, Aya Chowers, Dalia Zerachia, Yael Paz, Liora Kanterewicz, Nava Harel-Shoshani, Nino Herman, Ofri Marom

THE EUREKA BLISS

15.6.15 - 20.6.15

לילאנה אורבך

 

Lilana Orbach

 

curatorial guidance: Mark Wasilewski

ליווי אוצרותי: מארק וסילבסקי

Body Screen Body

15.6.15 - 20.6.15

Yoav Cohen / יואב כהן

Maya Brenner / מאיה ברינר

Roy Kramer / רועי קרמר

Yavo Gdi Zahav / יבוא גדי זהב

18.5.15 - 13.6.15

צביקה לחמן

 

Zvika Lachman 

 

 

New Faces / פנים חדשות

18.5.15 - 13.6.15

אליזביטה זיידנר, גילי לוי, אבנר לוינסון, גיל צלנר, רעות פטינקין

 

Avner Levinson | Gili Levy | Reut Patinkin | Elizabeta Zaidner | Gil Zellner

 

curator: Zvika Lachman / אוצר: צביקה לחמן

Decoding the Circle / כל הזכרונות כולם ואף לא אחד מהם

13.4.15 - 16.5.15

אמיל אברהם

 

Emil Abraham / 

 

curator: Nir Harmat / אוצר: ניר הרמט

Maybe Monday maybe Tuesday / אולי ביום שני, אולי ביום שלישי

13.4.15 - 16.5.15

אביבית בלס ברנס, אורית טוכמן דואר, פרופ' גילה בלס,

דבורה מורג, טלי נבון, טליה טוקטלי, יהודית שרייבר, יעל עומר,

מורן שוב, יונתן צופי, שחר קורנבליט

 

Avivit Ballas Barnes | Orit Tuchman Duer | Prof. Gila Ballas | Dvora Morag |Tali Navon | Talia Tokatly | Yehudit Schreiber | Yael Omer | Moran Shoub | Yonatan Zofi | Shahar Kornblit

 

curator: Dalia Danon / אוצרת: דליה דנון

Artists Wall 9 X קירות אמן

16.3.15 - 28.3.15

 אלי דינר, אלינה שמוקלר, דן ברגשטיין, חגית קזיניץ, יובל חן,

לילי כהן פרח-יה, מורן קליגר, ענת גרינברג, רתם רשף

 

Eli Diner, Alina Smukler, Dan Berstein, Chagit Kaziniz' Yuval Chen

Lili Cohen-Perach, Moran Kliger, Anat Greenberg, Rotem Reshef

'Mon Petit Muséum National d'Histoire Naturelle' 

16.2.15 - 14.3.15

'המוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע הקטן שלי'

 

Tessy Cohen Pfeffer / טסי כהן פפר

curator: Nir Harmat/ אוצר: ניר הרמט

WH

16.2.15 - 14.3.15

Nitzan Hammerman / ניצן המרמן

 

curator: Nir Harmat/ אוצר: ניר הרמט

Still Life and Longing /טבע דומם וגעגוע / פרק א' פרק ב'

19.1.15 - 14.2.15

שלמה לי אברהמוב ז"ל / איילת השחר כהן / ברקת בן יעקב / גדעון לוין / יובל אצילי / ניר דבוראי / ניר מצליח / נחמה גולן / עמית רונן / שולי בר נבון / שחר קורנבליט / תמרין מקרוב

 

Shlomo Lee Abramov / Ayelet Hashachar Cohen / Bareket Ben Yaakov /

Gideon Levin /  Yuval Atsili / Nir Dvorai / Nir Mazliach / Nehama Golan /

Amit Ronen / Shuli Bar Navon /  Shachar Korenblit / Tamarin Makarov

 

Curators: Pesi Girsh and Nir Harmat / אוצרים: פסי גירש וניר הרמט

Please reload

Shvil Hamerets 6, Tel Aviv

Mon - Thu 11:00 - 18:00

Fri-Sat 10:00 - 14:00

  • Instagram
  • Facebook Social Icon

שביל המרץ 6, תל אביב 

ב'-ה' 18:00 - 11:00

שישי שבת 14:00 - 10:00