Flood | מבול

29.12.16 - 21.1.17

אמיר נוה, גוני חרל"פ, ורד ניסים, יניב כהן, נחום גוטמן, רפי לביא, שמחה שירמן

Amir Nave, Goni Harlap, Vered Nissim, Yaniv Cohen, Nachum Gutman, Raffi Lavie, Simcha Shirman

Curator: Nir Harmat | אוצר: ניר הרמט

Full Volume | המון ווליום

29.12.16 - 21.1.17

Benny Deshe | בני דשא

אוצרות: סיון פיינזילבר-יורן ותמר אייזן גולדשטיין

Curators: Sivan Finesilver-Yuran, Tamar Eisen Goldstein

Flora Palaestina | פְלוֹרָה פַּלֶשְׂתִינָה

1.12.16 - 24.12.16​

נורית גור לביא (קרני)

Nurit Gur Lavy (Karni)

​​

אוצר: רון ברטוש

Curator: Ron Bartosh​​​​

Totafot | טוטפות

1.12.16 - 24.12.16​

אריק וייס

Arik Weiss

אוצר: ד"ר גיא מורג צפלביץ

Curator: Dr. Guy Morag Tzepelewitz​​​​

Artist Wall 9X קיר אמן

26.11.16 - 7.11.16

אורה בריל, איילת ריזה, אצ'י ורנר נירי, דניאל פלדהקר, זהבה אדלסבורג, זיוה כספי, מיכל לויט, נינו הרמן, רוני ראובן​​

Ora Brill, Ayelet Riza, Etchi Werner Niri, Daniel Feldhaker, Zehava Edelsburg, Ziva Caspi, Michal Lewit, Nino Herman, Ronny Reuven

Curator: Dalia Danon | אוצרת: דליה דנון

Running Line | קו רץ

13.10.16 - 5.11.16

Noga Yudkovik-Etzioni

נגה יודקוביק-עציוני

Internalizing | מפנימה

13.10.16 - 5.11.16

Eva Schwarcz

אוה שוורץ

Curaotr: Yair Barak 

אוצר: יאיר ברק

AREA C שטח

13.9.16 - 10.8.16

Varda Carmeli

ורדה כרמלי

Curator: Nir Harmat

אוצר: ניר הרמט

Huntsman / Trophy - צייד / שלל

13.9.16 - 10.8.16

Shahar Sarig

שחר סריג

Curator: Nir Harmat

אוצר: ניר הרמט

9 X Artist Wall / קירות אמן

23.8.16 - 10.9.16

אודליה אלחנניאנה פרומצ׳נקוברכה גיא

דורית טייכמןדליה זרחיה, דרור בן עמי, 

יובל אצילי, נעה רז מלמדסיון כהן

Odelia ElhananiAnna FromchenkoBracha Guy

Dorith TeichmanDalia Zerachia, Dror Ben Ami,

Yuval Atzili, Noa Raz MelamedSivan Cohen

Curator: Daila Danon / אוצרת: דליה דנון

Ritual / פולחן

28.7.16 - 20.8.16

אבנר שר, גילה שטיין, דויד לוייתן, דור קונפינו, יהודית אניס,מרים סמולר, נעמי טדסקי, סימה קירשנר, רונית קריסטל

Avner Sher, Gila Stein, David Levitan, Dor Confino, Yehudit Anis, Miriam Shmuler, Noemi Tedeschi, Sima Kirschner, Ronit Kristal

Curator: Yehuda Rahavnaev / אוצר: יהודה רחנייב

Control | Relese / שליטה | שחרור

28.7.16 - 20.8.16

רתם רשף תערוכת יחיד

אוצר: שגיא רפאל

Rotem Reshef solo show

Curator: Sagi Refael

10 Representations of Photography / 10 ייצוגי צילום

30.6.16 - 23.7.16

אוהד אשר, אורלי פרל ניר, דורון עובד, מארק יאשייאב, נופר הנלדמן חסון, ניצן ורדי, פולי בלום, רבעי סלפיטי, רועי כהן, שיר לוסקי

Ohad Asher, Orli Perel Nir, Doron Oved, Mark Yshayev, Nofar Hasson, Nitzan Vardi, Poli Blum, Rabia Salfiti, Roee Cohen, Shir Lusky

אוצרים: מיכה קירשנר ועמית זולר

Curators: Micha Kirshner and Amit Zoller

Asnaby / אסנבי > הברכה והקללה

30.6.16 - 23.7.16

אסנבי > הברכה והקללה / אוצר: אריה ברקוביץ

Asnaby solo show, curated by Arie Berkowitz

9 X Artist Wall > Texts / קירות אמן > טקסטים

9.6.16 - 25.6.16

אביבית בלס ברנס / אורנית שיראזי / גלעד אופיר / גרי גולדשטיין / הילה ליזר בג'ה / ורוניק ענבר / חגית קזיניץ / חגית שחל / STRA


Avivit Ballas Baranes / Oranit Shirazi / Gilad Ophir / Gary Goldstein / Hila Laiser Beja / Veronique Inbar / Hagit Kazinitz / Hagit Shahal / STRA 

Curator: Dalia Danon / אוצרת: דליה דנון


 

Body of Work / גוף עבודה - תערוכת תחריט

7.5.16 - 4.6.26

אלי אהרוני / טל בן בסט / אסף בן צבי / ברכה גיא / אלי דינר / רקפת וינר עומר / גיל יפמן / ארז ישראלי / מריק לכנר / עופר ללוש / נעמי סמילנסקי / גלית ראוכוורגר / נפתלי רקוזין / חגית שחל / דרורה שנברג / דפנה שרתיאל

 

Hagit Shahal / Dafna Shartiel / Eli Diner / Drora Shoenberg / Eli Aharoni / Ofer Lellouche / Neomi Smilanski / Marik Lechner / Tali Ben-Basat / Rakefet Winer Omer / Gil Yefman / Asaf Ben-Zvi / Erez Israeli / Galit Rauchwerger / Naftali Rakuzin

 

Curator: Galit Rauchwerger / אוצרת: גלית ראוכוורגר

Afikoman / אפיקומן

19.4.16 - 30.4.16

תערוכת מכירה שנתית 

 

Yearly Sale Exhibition 

Darkness Clear as Daylight / החשכה ברורה כשמש

28.3.16 - 16.4.16

אבי גנור / אורי גרשוני / אורית טוכמן / אורית צוקרמן / איילת השחר / אנה ים / גלעד אופיר / דן לב / דרור דאום / ורדי בוברוב / זואי גרינדאה / חגית גרוסמן / יעלי גבריאלי / לי ינור / מאיר רקוץ' / מיכה קירשנר / מקס אפשטיין / עילית אזולאי /  פסי גירש / רוני סתר / רני פרדס / רמי מימון / שגית זלוף נמיר 

 

Avi Ganor / Uri Gershuni / Orit Tuchman / Orit Zuckerman / Ayelet Hashahar / Anna Yam / Gilad Ophir / Dan Lev / Dror Daum / Vardi Bobrow / Zoe Grindea / Hagit Grossman / Yaeli Gabrieli / Lee Yanor / Meir Rakocz / Micha Kirshner / Max Epstein / Ilit Azoulay / Pesi Girsch / Ronnie Setter / Rani Pardes / Rami Maymon / Sagit Zaloof Namir

 

Curator: Simcha Shirman / אוצר: שמחה שירמן

As If There Is a Place / כאילו יש מקום

29.2.16 - 26.3.16

עפרה צימבליסטה + יונה וולך > אמיל אברהם / יובל אצילי / מורן קליגר / ענבל הופמן / שולמית עציון

אוצר: ניר הרמט

 

Ofra Zimbalista + Yona Wallach > Emil Abraham / Inbal Hoffman / Moran Kliger / Shulamit Etzion / Yuval Atzili
Curator: Nir Harmat

Primal Lands / ארץ פראות

29.2.16 - 26.3.16

רבקה גלעד

Rivka Gilad
 

אוצר: יאיר ברק

Curator: Yair Barak

 

Artist Walls 9X קירות אמן

9.2.16 - 27.2.16

איטה גרטנר, אליעז סלונים, ורדי בוברוב, חוה פוליבודה, טסי כהן פפר, יואב וייס, לוסי אלקויטי, מאירה פורת, רני פרד

 

Ita Gertner, Eliaz Slonim, Vardi Bobrow, Chava Polivoda, Tessy Cohen Pfeffer, Yoav Weiss, Lucy Elkivity, Meria Porat, Rani Pardes

Black Box / קופסה שחורה

10.1.16 - 6.2.16

Michal Lewit 

מיכל לויט

 

Curator: Tali Tamir

אוצרת: טלי תמיר

 

Zehava Eldesburg & Orit Goldman / אורית גולדמן וזהבה אלדסבורג

10.1.16 - 6.2.16

Orit Goldman > Angels Falling from the Sky

אורית גולדמן > מלאכים נופלים מהשמיים

 

Zehava Eldesburg > I Lined Up

זהבה אלדסבורג > הסתדרתי בשורה אחר

 

Curator: Arie Berkowitz

Please reload

Shvil Hamerets 6, Tel Aviv

Mon - Thu 11:00 - 18:00

Fri-Sat 10:00 - 14:00

  • Instagram
  • Facebook Social Icon

שביל המרץ 6, תל אביב 

ב'-ה' 18:00 - 11:00

שישי שבת 14:00 - 10:00