מקום לאמנות / Artspace Tel Aviv

 

שעות פתיחה: ב'-ה' 11:00-18:00, שישי-שבת 10:00-14:00
כתובת: המרץ 6

דַ׳הַבּ ذهب | חנאן אבו-חוסיין
אוצר: ניר הרמט

כריסטינה | אליסיה שחף
אוצר: ניר הרמט 

אמצע | מריאנה רישקאדו
אוצר: יאיר ברק

פתיחה: 14.10.21, יום חמישי, 20:00-22:00

נעילה: 06.11.21, יום שבת

גלריה בנימין / Binyamin Gallery

 
 
 

שעות פתיחה: ד' 11:00-15:00, ה' 15:00-19:00, שישי-שבת 10:00-14:00
כתובת: המרץ 5, בנין 7, קומה 3

En-Tangle-Ment | תערוכה קבוצתית של חברי הגלריה

פתיחה: 21.10.21
נעילה: 20.11.21

BY5

 

שעות פתיחה: ג'-ד' 10:00-13:00, ה' 11:00-18:00, ו'-ש' 10:00-14:00
כתובת: בר יוחאי 5

אפייה.בנייה.2 | טלי בלומנאו

אוצרת: ענת גטניו

פתיחה: 15.10.21
נעילה:​ 06.11.21

 

P8

 
 

שעות פתיחה: ד' 16:00-22:00, ה' 18:00-22:00, ו'-ש' 10:00-14:00
כתובת: רחוב הפטיש 1

planet X | אשחר חנוך קלינגבייל

אוצרת:  אירית הדר

פתיחה: 14.10 חמישי 20:00 

שיח גלריה: 30.10 שבת 12:00

נעילה: 13.11 שבת 14:00

עינגע / Inga

 
 
 
 

שעות פתיחה: ג'-ה' 11:00-18:00 ו' ו- ש' 11:00-14:00
כתובת: בר יוחאי 7

Were we rocks We'd be on fire | Aviv Keller


פתיחה: 08.10.21

נעילה: 13.11.21

 

אינדי גלריה שיתופית לצילום / Indie Gallery

 
 
 
 
 

שעות פתיחה: ג' - ה' 12:00-19:00, ו' ו-ש' 10:00-14:00
כתובת: צ'לנוב 42

אוֹן טוֹפּ עוֹף אֵה וָויְיט הִיל | ליהיא בנימין

 

אוצר: נועם בייטנר
 

פתיחה: יום חמישי, 14.10.2021 , בשעה 20:00

 

נעילה: 13.11.2021

בית בנימני / Benyamini Ceramics Center

 
 
 
 
 

שעות פתיחה: ב' - ה' 11:00-19:00, ש' 11:00-14:00 ש' ו-א' 10:00-14:00
כתובת: רחוב העמל 17

 

תוצרת בית 2021 | תערוכת סטודנטים – בית הספר לאמנות הקרמיקה
אוצרת:
 רוית לצר​

 

פתיחה: ראשון, 17.10.2021, בשעה 19:00

נעילה: שבת, 23.10.2021, בשעה 14:00

'אי יציבות' / Pottery Slam 3 | אירוע אמנותי
אוצרות: שירה סילברסטון
הפקה: אליה לוי יונגר 

שעות פעילות: חמישי, 21.10.2021, 19:00-22:00 
שישי, 22.10.2021, 10:00-14:00 
שבת, 23.10.2021, 11:00-15:00

ולסיום… | מחזורים 2020/2021 
מנחה ואוצרת: 
רוית לצר 


פתיחה: ראשון,24.10.2021, בשעה 19:00
נעילה: שבת, 30.10.2021, בשעה 14:00


 

דביר / Dvir

 
 
 
 
 
 
 

שעות פתיחה: ג' - ה' 11:00-18:00, ו' ו-ש' 10:00-13:00
כתובת: ראשית החכמה 14

 
 

Letters from the Greater Maghreb | Dor Guez
 

פתיחה: חמישי, 04/09/21

נעילה: שבת, 16/10/21

 
 

חנינא / Hanina

 
 
 
 
 

שעות פתיחה: ד' 11:00-19:00, ה' 15:00-19:00, ו' ו-ש' 11:00-15:00
כתובת: המרץ 5, בניין 5, קומה 1

פרחי הרע | תערוכה קבוצתית
לכבוד 200 שנים להולדת שארל בודלר

בהשתתפות: ורד אהרונוביץ, נטע בכרך, ציבי גבע, עדי ט.הופמן, 
גיל-לי כהן, רבקה לוי, רועי קורן.

אוצרות: נטע בכרך.

פתיחה: 7.10 חמישי 20:00 בערב

 
 

ליטבק / Litvak Contemporary

 

שעות פתיחה: ג'-ד' 10:00-16:00, ה' 10:00-17:00, ו' - בתיאום מראש
כתובת: המפעל 3

Regroup | Group Exhibition

 

Artists: Tsibi Geva, Ofer Lellouche, Elad Kopler

Michele Bubacco, Maya Bloch
 

Maya / מאיה

 
 

שעות פתיחה: ג׳ - ה׳ 12:00-18:00 ו׳ - ש׳ 11:00-15:00
כתובת: המרץ 2 קומה 2

גב אל גב | גבריאלה קליין
אוצרת:
טלי בן-נון

FALL | אורית ליבנה

 

פתיחה: 7.10 יום חמישי, בשעות 20:00 - 22:00
נעילה: 30.10, שבת

 
 

רוזנפלד/ Rosenfeld

 
 
 
 
 
 

שעות פתיחה: ג’-ה’ 12:00-19:00, ו’ 11:00-14:00, ש' 11:00-13:00
כתובת: המפעל 1

חומר אנושי | גיא און
 

אוצרת: מיה פרנקל טנא
 

פתיחה:​ 07.10.2021
נעילה: 15.11.2021

 
 
 
 
 
 
 

RawArt

 
 
 

שעות פתיחה: יום ב' בתיאום מראש, ג' - ה' 12:00-18:00, ו' ו-ש' 11:00-14:00
כתובת: המרץ 3, קומה 3.

What Water | ניר סגל וטל אלפרשטיין

אוצרת: מאיה במברגר

 

פתיחה: 3.09.21

נעילה: 23.10.21

 
 
 
 
 

הסלון המשותף של נירה טסלר

 
 
 
 

Wed-thu 11:00- 17:00 Fri-Sat 11:00-14:00
כתובת: המרץ 5, בניין 5, קומה 1

קורים וחלודה | מעיין תדמור

אוצרת: נירה טסלר 

פתיחה: 17.09.21 בשעות 11:00-14:00

שיח גלריה: 9.10.21 שבת 12:00
נעילה ב-9.10